با سلام وعرض ادب؛

پیروی اعلام نهایی مبنی بر تمدید ارسال مطالب و فرم های مشخصات سمن ها، سرکار خانم فاطمه بهرام آباديان(رییس هیئت مدیره پیام آوران همیاری)، دبير دبيرخانه همايش “صيانت و گفتمان سازي اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر”  اعلام فرمودند كه به دلیل اهمیت تهیه “دفترچه اطلاعات سمن ها”،  تاریخ اعلامی به  95/08/25  تمدید گردید.

لازم به ذکر است که تا كنون تعداد زيادي فرم دريافت شده ولي هم چنان، تعداد قابل توجهي از سمن ها مشخصات خود را ارسال ننموده اند. خواهشمند است تا پايان روز 95/08/25  نسبت به ارسال فرم ها اقدام نمايید.

لازم به ذکر است به دلیل محدودیت زمانی در خصوص تهیه و تنظیم دفترچه، در صورتيكه تا پایان تاریخ اعلامی، فرم هاي مشخصات ارسال نگردد، اطلاعات سمن شما در دفترچه اطلاعات سمن ها درج نخواهد شد و دبيرخانه در اين خصوص مسئوليتي نخواهد داشت.

هم چنین، ایشان اضافه نمودند که در صورت علاقمندی به حضور سمن ها در تهیه بیانیه و یا بخش نشست ها، خواهشمند است حضور خود را تا پایان امروز مورخ 95/08/22  اعلام فرمایند.

در پايان نیز ايشان اشاره نمودند كه ما منتظر حضور حداكثري سمن ها در پيشبرد فعاليت هاي محوله به سازمان هاي مردم نهاد مي باشيم.

ایمیل دبیرخانه:

dabirkhane.hamayeshsianat@gmail.com

كانال همايش ملي صيانت گفتمان سازي :

https://telegram.me/hamayeshsianat

‎با سپاس

‎دبيرخانه سازمانهاي مردم نهاد همايش صيانت

95/08/22